info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Klorane Set Bleuet 1

Çmimi:6,600.00 L 3,300.00 L -50%

Bli ujin micelar 400 ml dhe serumin tonifikues 50 ml me 50% Ulje!

SKU: bundle klorane 03
Etiketa: , , , , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

400 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

, ,

Formulimi

,

Action

, , ,

Klorane Tonic Awakening Serum with ORGANIC Cornflower

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Specific For

,

Suitable For

,

Klorane Floral Water Make-Up Remove

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For