info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Klorane Set althea & ulli

Çmimi:1,500.00 L

Bli beodorantin me althea 125 ml dhe përfito shampon me ulli 200 ml FALAS!

Informacion shtesë

Brand

Masa

125 ml, 400 ml

Specific For

,

Suitable For

, ,

Formulimi

,

Action

,

Hair Type

Klorane Olive Tree Shampoo

Brand

Formulimi

Hair Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Klorane Deodorant Spray With Althea 24h

Brand

Formulimi

,

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For