info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Ofertë!

Jowae Purifying Astringent Lotion

Çmimi:1,570.00 L 1,099.00 L -30%

Locion pastrues ii cili largon papastërtitë dhe zvogëlon poret.
I përshtatshëm për lëkurë të kombinuar në të yndyrshme, madje edhe për lëkurë të ndjeshme.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Locion i cili eleminon papastërtitë, ngushton poret dhe përmirëson teksturën e lëkurës.
Lëkura është e pastër, e freskët dhe plot shkëlqim.

Përmban:
– Lumifenole me veti antioksidante.
– Lotusi i shenjtë me veti purifikuese.
– Ekstrakte të bimës së çajit me veti antibakteriale.

Jo komedogjenik.

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje me një tampon pambuku në fytyrë.

AQUA / WATER / EAU. NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE. GLYCERIN. METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER. LACTOBACILLUS/RICE FERMENT. SODIUM POLYACRYLATE. PSEUDOALTEROMONAS FERMENT EXTRACT. ETHYLHEXYLGLYCERIN. MALTITOL. PARFUM / FRAGRANCE. XANTHAN GUM. CITRIC ACID. NELUMBO NUCIFERA FLOWER EXTRACT. TOCOPHEROL. MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. SEMPERVIVUM TECTORUM EXTRACT. SODIUM SALICYLATE. POTASSIUM SORBATE. SODIUM BENZOATE. ARGININE. 1534A.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.