info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Jowae Micellar Cleansing Water

Çmimi:1,680.00 L 1,344.00 L -20%

Ujë mishelar me veti pastruese për fytyrë normale në të thatë.
I përshtatshëm edhe lër lëkurë sensitive.
400 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

400 ml

Skin Type

, ,

Specific For

,

Suitable For

Ujë mishelar, i cili pastron butësisht fytyrën dhe sytë.
I përshtatshem për të gjitha llojet e lëkurës.
Pastron dhe largon makiazhin duke i dhënë lëkurës freski dhe shkëlqim.

Përmban:
– Lumifenole – veti antioksiduese & nxitje e metabolizmit qelizor.
– Imperial Peony – me veprim zbutës dhe qetësues.
– Glicerinë vegjetale.
– Komplekse emoliente.

Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.
94% e përbërësve janë me origjinë natyrale.

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje me një tampon pambuku.

AQUA/WATER/EAU. POLOXAMER 184. PROPANEDIOL. GLYCERIN. PENTYLENE GLYCOL. POLYSORBATE 20. SODIUM PCA. PARFUM/FRAGRANCE. CETRIMONIUM BROMIDE. SUCROSE LAURATE. SEMPERVIVUM TECTORUM EXTRACT. ALCOHOL. CITRIC ACID. PAEONIA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.