info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Jowaé Crème Hydratante Teintée Claire

Çmimi:1,940.00 L 1,552.00 L -20%

Përkujdesje hidratuese e pasur me pigment natyral.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

,

Krem ​​ hidratues me pigment natyral , formuluar me luminofenolet me veti antioksiduese dhe ujin e luleve te qershive Sakura. I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës, sidomos për ato të ndjeshmet.
Lumifenolet ekstraktohen nga Sempervivum Tectorum, bimë e aftë të rezistojë në kushtet më ekstreme. Ato ndihmojnë lëkurën të rifitojë ekuilibrin dhe të jetë e mbrojtur nga agresorët e përditshëm: ndotja, ndryshimet klimatike, stresi, lodhja.
Përmban gjithashtu glicerinë vegjetale dhe ekstrakte nga algat e kuqe. Pigmentet minerale të përfshira në formulimin e kremit unifikojnë lehtësisht pamjen e lëkurës dhe i dhurojnë shkëlqim natyral që zgjat.
Testuar nën kontrollin dermatologjik.
Jo-komedogjenik.
Nuk përmban parabene, fenoksietanole, vajra minerale, silikone.

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë dhe në qafë, duke e masazhuar lehtësisht deri në përthithje të plotë.

Aqua/Water/Eau, Glyceryn, Isoamyl Laurate, CI77891/Titanium Dioxide, Isononyl Isononamoate,Arachidyl Alcohol, Propylene Glycol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Magnesium Aluminium Silicate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Sodium Acrylates Copolymer, CI77492/Iron Oxides Butyrospermum Parkii (Shea) Nut Extract, Hydroxyacetophenone, Nylon-6/12, Hydrogenated Polyisobutene, Arachidyl Glucoside, Parfum/Fragrance, 1-2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Sodium Citrate, CI77491/Iron Oxides, Phospholipids, Polyglyceryl-10 Stearate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Citric Acid, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Passiflora Incarnata Fruit Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract, Passiflora Incarnata Fruit Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract, Prunus Persca (Peach) Fruit Extract, Psidium Guajava Fruit Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Hydrogenated Lecithin, Carpageenan, Glycolic Acid, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, CI77499/Iron Oxides, Lactic Acid, Diethylhexyl Syringyldenemalonate, Sempermum Tectorium Extract, Mandelic Acid, Sodium Benzoate, Prunus Serrulata Flower Extract, Caprylic/Capric Triglcyeride, Tocopherol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.