info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Jowaé Crème Hydratante Mains & Ongles

Çmimi:765.00 L 612.00 L -20%

Krem hidratues për duart dhe thonjtë.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Krem hidratues për duart dhe thonjtë, i formuluar posaçërisht për kujdesin e duarve të thata dhe të dehidratuara.

Në përmbajtje ka luminofenolet antioksiduese, ujin e Bamboo dhe esktrakte nga vaji i kokosit.
Lumifenolet me veti antioksiduese të ekstraktuara nga Sempervivum Tectorum, bimë e aftë të rezistojë në kushtet më ekstreme, ndihmojnë lëkurën të rifitojë ekuilibrin dhe të jetë e mbrojtur nga agresorët e përditshëm: ndotja, ndryshimet klimatike, stresi, lodhja.
Lëkura e duarve hidratohet dhe riparohet, është më elastike, e butë dhe e ushqyer.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.
Jo-komedogjenik.
Nuk përmban parabene, fenoksietanole, vajra minerale, silikone.

Aplikojeni në duar dhe thonj sa herë të jetë e nevojshme.

Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii (Shea) Nut Extract, Isopropyl Palmitat, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Coconut Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Cetyl Palmitate, Talc, C10-18 Triglycerides, Cera Alba/Beeswax/Cire d’Abeille, Propylene Glycol, Urea, Helianthus Annuus Hybrid Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Citric Acid, Saccharide Isomerate, Parfum/Fragrance, Hydroxyacetophenone, Cetearyl Glucoside, Sodium Hydroxide, Chlorphenesin, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Tetrasodium EDTA, O-Cy-Men-5-OL, Sempervivum Tectorum Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sodium Citrate.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.