info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Jowaé Concentré Jeunesse Anti-Taches

Çmimi:3,770.00 L 3,016.00 L -20%

Serum me efekt anti-rrudhë dhe trajtues kundër njollave të errëta.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përkujdesje trajtuese kundër njollave të errëta, bazuar në luminofenolet me veti antioksiduese dhe ekstraktet e çajit të bardhë.
Përshtatur për të gjithë tipet e lëkurës, sidomos ato më të ndjeshmet.

Lumifenolet ekstraktohen nga Sempervivum Tectorum, bimë e aftë të rezistojë në kushtet më ekstreme.
Ato ndihmojnë lëkurën të rifitojë ekuilibrin dhe të jetë e mbrojtur nga agresorët e përditshëm: ndotja, ndryshimet klimatike, stresi, lodhja.
Ekstraktet e çajit të bardhë kanë veprim mbrojtës kundër radikaleve të lirë. Në përmbajtje gjithashtu ka vitaminën E dhe vitaminën B3.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.
Jo-komedogjenik.
Nuk përmban parabene, fenoksietanole, vajra minerale, silikone.

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje, në fytyrë dhe qafë të pastër.
Shmangni zonën rreth syve. Vazhdoni më pas rutinën me hidratuesin e përshtatshëm.

Aqua/Water/Eau, Isodecyl Neopentanoate, Glycerin, Squalane, Niacinamide, Cetearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Glutamate, Alcohol Denat, Caprylic/Capric Triglyceride, Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/VP Copolymer, Ethyl Linoleate, Hexylresorcinol, Plantago Lanceolate Leaf Extract, Parfum/Fragrance, Microscrystalline Cellulose, Citric Acid, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Cellulose Gum, Propanediol, Tocopherol, Sempervivum Tectorum Extract, Pancratium Maritimum Extract, Camellia Sinensis Leaf, Sodium Hydroxide.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.