info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Jowaé Baume Réparateur Apaisant

Çmimi:1,030.00 L 824.00 L -20%

Balsam ushqyes dhe riparues për trupin dhe fytyrën, për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Mosha

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

,

Balsam ushqyes, qetësues dhe riparues, formuluar specifikisht për qetësimin dhe riparimin e zonave të dëmtuara ose të irrituara.

Në përmbajtje ka luminofenole me veti antioksiduese dhe Centella Asiatica me veti shumë të mira rigjeneruese.

99% përbërës me origjinë natyrale.
Testuar nën kontrollin dermatologjik.
Jo-komedogjenik.
Nuk përmban parabene, fenoksietanole, vajra minerale, silikone.

Aplikojeni 1 ose 2 herë në ditë, në zonat që kanë nevojë për hidratim dhe rigjenerim të lëkurës.

Aqua (Water), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate, Butylene Glycol, Magneisum Sulfate, Glyceryl Glucoside, Chlorphenesin, O-Cymen-5-Ol, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sempervivum Tectorum Extract, Centella Asiatica Extract

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.