info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Jowae Anti-Blemish SOS Gel

Çmimi:1,170.00 L 936.00 L -20%

Xhel kundër akneve, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
10 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

10 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përthan, purifikon dhe qetëson imperfeksionet dhe aknet, duke e lënë lëkurën më të pastër.
Në trajtë xheli që përthahet shpejt.

Përmban:
Lumifenole me veti antioksiduese.
Lotus i shenjtë- me veti purifikuese.
Ekstrakti i bimës së çajit me veti antibakteriale.
Bakuchiol.

99% të përbërësve me origjine natyrale.

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje mbi akne dhe lerëni të përthithet.

AQUA / WATER / EAU. GLYCERIN. ALCOHOL DENAT. CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE. PROPANEDIOL. BAKUCHIOL. POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. XANTHAN GUM. TROMETHAMINE. NELUMBO NUCIFERA FLOWER EXTRACT. MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL. SEMPERVIVUM TECTORUM EXTRACT. CITRIC ACID. POTASSIUM SORBATE. SODIUM BENZOATE. 1535A

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.