info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

iHealth Lite Wireless Body Analysis Scale

Çmimi:7,950.00 L

Peshore elektronike për të gjithë familjen

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Suitable For

,

Peshore elektronike e përshtatshme për të gjitha ambjentet.
E thjeshtë në përdorim.
Me një dizajn modern dhe minimalist njëkohësisht, peshorja iHealth është peshorja e duhur për të gjithë familjen.

Mund të përdoret dhe të ruajë matjet për 20 persona.
Pesha maksimale që mund të tregojë është 400 pound.
Krahas peshës tregon dhe BMI-në tuaj (indeksi i masës trupore).

Peshorja ju jep mundësinë që nëpërmjet aplikacionit MyVitals të kaloni të gjitha të dhënat në smartphone-in tuaj.

Brenda në paketim do të gjeni:
-peshoren elektronike;
-4 bateri;
-1 manual përdorimi;
-1 guidë të shpejtë në lidhje me përdorimin.