info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Huggies Little Swimmers Swim Pants 5-6 (12-18kg)

Çmimi:890.00 L

Pelena që nuk bymehen nga uji, për fëmijë me peshë 12-18kg.
Paketim me 11 pelena.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Action

Suitable For

Mosha

,

Për t’iu ofruar sa më shumë komoditet ju dhe fëmijës suaj, gjatë periudhës së plazhit u krijuan pelenat Huggies Little Swimmers.
Nuk bymehen nga uji si pelenat e tjera dhe qëndrojnë puthitur me trupin, me qëllim që të mos ketë rrjedhje.
Formë mbathjesh. Dizenjo argëtuese