info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Guam AlgaScrub Rassoda e Tonifica la Pelle

Çmimi:5,200.00 L 3,640.00 L -30%

Baltë-skrub me alga për tonifikim dhe shkëlqim të lëkurës
700 g – 500 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

700 g – 500 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Skrubi me algat Guam largon papastërtitë nga lëkura pasi nxit rigjenerimin e qelizave.
E le lëkurën të butë dhe të mëndafshtë.
Falë veprimit aromaterapik të vajrave të tij esencialë, me një efekt energjik dhe rigjallërues, garanton një ndjenjë të jashtëzakonshme dhe të pazakontë të mirëqenies së përgjithshme.

Mund të përdoret përpara trajtimeve të tjera specifike për lëkurën.

Aplikojeni në lëkurë të njomë dhe masazhojeni me lëvizje rrethore, duke insistuar në zonat më të ashpra të lëkurës.
Mos e përdorni në plagë, në lëkurë të irrituar ose alergjike.
Mos e aplikoni në fytyrë.