info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert Rides Global Cream Wrinkles-Supreme

Çmimi:10,000.00 L 8,000.00 L -20%

Përkujdesje hidratuese me efekt antirrudhë specifike për lëkurë e cila ka shumë nevojë për ushqyerje .
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM027
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përkujdesje intensive për fytyrën, e cila ka nevojë për shumë hidratim dhe ushqyerje.
Vepron në mënyrë efektive kundër rrudhave shumë të dukshme.
Mund të përdoret ditën dhe natën.

BTX-Tripeptine -neutralizon efektin e kontraktimeve të fytyrës, në mënyrë që mimikat dhe rrjedhimisht rrudhat e formuara prej tyre të zbehen.

Tissulage Tech – rigjeneron shtresën jashtëqelizore të dëmtuar nga kalimi i viteve, duke nxitur prodhimin e kolagjenit dhe elastinës. Elasticiteti i lëkurës përmirësohet ndjeshëm dhe vijat e rrudhave reduktohen .

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht. Shmangni zonën e syve.

Aqua (Water) – Solubilizing Agent
Pentylene Glycol – Humectant
Hydrogenated Polydecene – Emollient
Octyldodecyl Stearoyl Stearate – Emollient
Arachidyl Alcohol – Emulsifying Agent
PEG-8 Beeswax – Emulsifying Agent
Phenoxyethanol – Preservative
Caprylic/Capric Triglyceride – Emollient
Cyclopentasiloxane – Polymeric Emollient
Glycerin – Humectant
Arachidyl Glucoside – Surfactant
Octyldodecyl Myristate – Emollient
PPG-3 Benzyl Ether Myristate – Emollient
Polymethyl Methacrylate – Film Former Agent
Parfum (Fragrance) – Fragrance Ingredient
Glyceryl Stearate – Emulsifying Agent
PEG-100 Stearate – Emulsifying Agent
Behenyl Alcohol – Emulsifying Agent
Dimethiconol – Polymeric Emollient
Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer – Bulking Agent
Cetyl Alcohol – Emulsifying Agent
Menthyl Lactate – Active Ingredient
Ethylhexylglycerin – Emollient
Hydrogenated Phosphatidylcholine – Active Ingredient
Triethanolamine – pH Adjuster
Disodium EDTA – Chelating Agent
Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract – Plant Emollient
Xanthan Gum – Rheologic Additive
Caprylyl Glycol – Emollient
Levulinic Acid – Skin-Conditioning Agent
Hydrolyzed Wheat Protein – Active Ingredient
Squalane – Emollient
Sodium Levulinate – Emollient
Glyceryl Caprylate – Surfactant
Oligopeptide-78 – Active Ingredient
Zinc Palmitoyl Nonapeptide-14 – Active Ingredient
Decapeptide-22 – Active Ingredient
Phenylpropanol – Solvent
Palmitoyl Decapeptide-21 – Active Ingredient
Pentapeptide-18 – Active Ingredient
Acetyl Hexapeptide-8 – Active Ingredient
Acetyl Hexapeptide-30 – Active Ingredient
Ceramide NP – Active Ingredient

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.