info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Germaine de Capuccini Sperience Zen Attitude Anti-Stress Oil

Çmimi:3,200.00 L 2,560.00 L -20%

Formulim me vajrat esenciale që lehtëson ndjesinë e lodhjes dhe relakson mendjen.
10 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM006
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

10 ml

Specific For

Suitable For

Bazuar në vajrat esenciale të livandos dhe mentes, ky formulim ndihmon në lehtësimin e ndjesisë së lodhjes dhe në relaksimin e mendjes.
Aplikojeni në kyçet e dorës ose në qafë.
Format praktik për t’u mbajtur në çantë.

Përdoreni sa herë të jetë e nevojshme kur ndiheni në stres në kyçet e dorës ose në qafë.

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba (Beeswax), Nelumbo Nucifera Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Mentha Piperita Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Melaleuca Leucadendron Cajaput Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Linalool, Limonene, Geraniol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.