[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Germaine de Capuccini Hydracure Hyaluronic Force Serum

Çmimi:5,200.00 L 4,160.00 L -20%

Serum i përqëndruar me acid hialuronik për çdo tip lëkure.
30 ml

Stock: S’ka stok

SKU: GRM049
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Ky serum i përqëndruar përmban 3 molekulave të acidit hialuronik me peshë molekulare të ndryshme, për të siguruar hidratim në sipërfaqe dhe brenda shtresave më të thella të lëkurës duke parandaluar dehidratimin e mëtejshëm.
Vëllimi, elasticiteti dhe butësia e lëkurës përmirësohen ndjeshëm dhe rrudhat reduktohen dukshëm.
I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurë,s duke përfshirë lëkurën e meshkujve.

Acidi hialuronik me peshë të lartë molekulare rikthen hidratimin dhe humbjen e ujit.
Acidi hialuronik me peshë molekulare mesatare forcon mbrojtjen e lëkurës.
Acidi hialuronik me peshë të ulët molekulare hidraton thellësisht dhe përmirëson elasticitetin, qëndrueshmërinë dhe densitetin e lëkurës.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht. Shmangni zonën e syve.

Përbërësit

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol.