info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Ofertë!

Germaine de Capuccini Essential Toning Lotion

Çmimi:4,000.00 L 2,800.00 L -30%

Tonik i formuluar specifikisht për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Tonik i formuluar specifikisht për lëkurën normale, të thatë dhe delikate.
Acidi hialuronik ruan hidratimin natyral të lëkurës, ndërkohë që ekstraktet e luleve qetësojnë dhe balancojnë lëkurën.
Përdoret si hap i fundit i pastrimit të lëkurës dhe përgatit lëkurën për hapat e mëtejshëm të përkujdesje .

Ekstrakte nga bima Hoya Lacunosa – Mbron, qetëson, hidraton dhe rigjeneron lëkurën. Bimë me prejardhje nga Azia, e përdorur tradicionalisht për vetitë e saj anti-inflamatore.
Ekstrakte nga Globularia Trichosantha– Qetëson, ngadalëson procesin e plakjes dhe redukton irritimet e lëkurës. Lule e vogël blu që rritet në Mesdhe, e përdorur tradicionalisht për vetitë e saj qetësuese dhe adstringente.
Acidi hialuronik me peshë të lartë molekulare rikthen hidratimin dhe humbjen e ujit.

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht.

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Propylene Glycol, Globularia Alypum Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Hoya Lacunosa Flower Extract, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Olive Oil PEG-7 Esters, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydroxyethylcellulose, 1,2-Hexanediol, Ethoxydiglycol, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 14700 (Red 4), CI 19140 (Yellow 5), CI 17200 (Red 33)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.