info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Filorga Nutri-Filler Lips

Çmimi:3,110.00 L

Balsam hidratues dhe volumizues për buzët
4 g

Stock: S’ka stok

SKU: FILO023
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

4 g

Specific For

Suitable For

Produkt shumë-funksional i krijuar nga laboratorët Filorga, nëpërmjet një teknologjie aktive, me efektet e mëposhtme:

●Ushqen dhe riparon buzët
Kombinimi i 2 vajrave me veti ushqyese me gjalpin shea me veti riparuese, ushqejnë, riparojnë dhe mbrojnë buzët e dëmtuara.

●Zbut dhe rrit volumin e buzëve
Një peptid kolagjeni ka veti të zbusë buzët dhe t’u rikthejë volumin natyral, duke vënë në dukje njëkohësisht konturin e tyre.

● Rikthen shkëlqimin dhe gjallërinë
NCTF, një koktejl me përbërës aktivë rigjallërues iu rikthen buzëve tuaja ngjyrën natyrale.

Ditë pas dite buzët do bëhen më të buta dhe do kenë më shumë volum.
Teksturë balsami-vajor që nuk ngjit.

Hiqeni kapakun dhe rrotulloni bazën e stilolapsit. Prisni për disa sekonda derisa balsami të shfaqet në majë të aplikuesit.
Aplikoni një sasi të konsiderueshme të balsamit në buzë.
Përdoret aq herë sa është e nevojshme.
Shënim: Në momentin e parë të përdorimit, rrotullojeni bazën disa herë, për të shtypur stilolapsin dhe për ta sjellë balsamin në majë.
Më pas janë të mjaftueshme ndërmjet 1 deri në 3 rrotullime për të nxjerrë sasinë e dëshiruar të balsamit.

RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, POLYAMIDE-8, OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES, MYRISTYL LACTATE, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, PENTAERYTHRITYL TETRABEHENATE, SHOREA ROBUSTA SEED BUTTER, ISOPROPYL PALMITATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYL PALMITATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER UNSAPONIFIABLES, SUCROSE PALMITATE, AQUA (WATER, EAU), LECITHIN, TRIBEHENIN, CITRIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, GLYCERYL LINOLEATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, SODIUM CHLORIDE, SORBITAN ISOSTEARATE, SWERTIA CHIRATA EXTRACT, CI 45410 (RED 27), LACTIC ACID, GLUCOSE, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYALURONATE, POTASSIUM CHLORIDE, POTASSIUM SORBATE, CALCIUM CHLORIDE, MAGNESIUM SULFATE, GLUTAMINE, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, SODIUM PHOSPHATE, ASCORBIC ACID, SODIUM ACETATE, TOCOPHEROL, LYSINE HCL, ARGININE HCL, ALANINE, HISTIDINE HCL, VALINE, LEUCINE, THREONINE, ISOLEUCINE, TRYPTOPHAN, PHENYLALANINE, TYROSINE, GLYCINE, POLYSORBATE 80, SERINE, CYSTINE, CYANOCOBALAMIN, GLUTATHIONE, ASPARAGINE, ASPARTIC ACID, ORNITHINE HCL, GLUTAMIC ACID, NICOTINAMIDE ADENINE DINUCLEOTIDE, PROLINE, METHIONINE, TAURINE, HYDROXYPROLINE, GLUCOSAMINE HCL, COENZYME A, SODIUM GLUCURONATE, THIAMINE DIPHOSPHATE, RETINYL ACETATE, INOSITOL, NIACIN, NIACINAMIDE, PYRIDOXINE HCL, BIOTIN, CALCIUM PANTOTHENATE, RIBOFLAVIN, SODIUM TOCOPHERYL PHOSPHATE, THIAMINE HCL, FOLIC ACID

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.