info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Filorga Global-Repair Essence

Çmimi:7,550.00 L 6,795.00 L -10%

Locion riparues dhe anti-rrudhë
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Locion i formuluar specifikisht për të gjallëruar lëkurën dhe për të larguar pamjen pa jetë të saj.
Në sajë të pranisë së NCEF (New Cellular Encapsulated Factors), locioni vepron kundër dehidratimit, rrudhave, mungesës së elasticitetit dhe rikthen gjëndjen e tonifikimit.

Karakteristikat:
– Hidraton lëkurën – kjo arrihet në sajë të kombinimit të 3 substancave që hidratojnë lëkurën dhe i rikthejnë gjallërinë e humbur;
– Ka veprim anti-rrudhë – si pasojë e kombinimit të 50 përbërësve të ngjashëm me ata që përdoren në injeksionet-meso me 4 stimulues qelizorë;
– Ushqen lëkurën – në sajë të pranisë së algave kafe forcon barrierën hidro-lipidike dhe i jep lëkurës një ndjesi konforti.

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht.
Në mëngjes aplikohet një sasi e vogël e locionit në fytyrë dhe masazhohet deri në absorbim të plotë nga lëkura.
Në darkë mund të përdoret edhe si maskë.
Nuk shpëlahet.