info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Ofertë!

Doppelherz Kollagen 11.000 Plus

Çmimi:6,890.00 L 5,856.50 L -15%

Kolagjen  dhe vitamina për nyje të shëndetshme dhe lëvizje pa dhimbje

30 flakonë

Stock: Ka stok

SKU: DOPPELH013
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Suitable For

, ,

Kolagjeni është proteina kryesore në përbërje të indit lidhor dhe gjëndet në sasi të madhe në sistemin muskulo-skeletik (kocka, kyçe, muskuj, kërce, ligamente etj).

Kondroitina është një lëndë që gjenden në përbërje të kërceve.

Vitamina D ndikon në mirëmbajten e muskujve dhe kockave dhe funksionimin e sistemit imunitar.

Vitamina C nxit prodhimin e kolagjenit dhe së bashku me vitaminën E dhe mineralet në përbërje të këtij produkti, zotërojnë veti antioksiduese duke mbrojtur qelizat nga radikalet e lira.

Formulim i lëngshëm, me shije të këndshme frutash pylli. Pa gluten. Pa laktozë.

Një flakon në ditë. Të tundet para përdorimit.

Water, collagen hydrolyzate (bovine origin), fructose, citric acid, chondroitin sulfate, L-ascorbic acid, potassium sorbate preservative, flavor, sodium cyclamate sweetener, acesulfame-K and sodium saccharin, copper sulfate, sodium selenate, cholecalciferol

 

Përbërësit Sasia për 1 flakon
Collagen hydrolyzate 11 g
chondroitin sulfate 100 mg
vitamin C 60 mg
Vitamin D 5 μg
copper 300 μg
selenium 16.5 μg