info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Sunbrella Set promocional -Lëkurë mikse & e yndyrshme

Çmimi:6,810.00 L 3,405.00 L -50%

Set me krem mbrojtës ndaj diellit për fytyrën dhe trupin – 50% ULJE
50 ml + 150 ml

Informacion shtesë

Brand

Masa

100 ml, 150 ml

Skin Type

Dermedic Sunbrella Sun Protection SPF 50 + Cream (oily and mixed skin)

Action

, ,

Brand

Formulimi

,

Masa

100 ml, 50 ml

Skin Type

, ,

Specific For

Spf

Suitable For

Dermedic Sunbrella Sun Protection Spray SPF 50+

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përfito me 50% ULJE produktet e tua të mbrojtjes ndaj diellit.
Set me 1 krem mbrojtës për fytyrën 50 ml (lëkurë mikse & e yndyrshme) dhe krem mbrojtës për trupin 150 ml