info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

 • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

 • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Normacne Set Special Price

Çmimi:3,800.00 L 2,000.00 L -47%

Blini xhelin larës për lëkurë akneike Normacne dhe përfitoni falas tonikun Normacne

200 ml, 200 ml

SKU: dermedicbundle8
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

,

Skin Type

Suitable For

Masa

2 x 200 ml

Dermedic Normacne Preventi Antibacterial Cleansing Facial Gel

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Dermedic Normacne Preventi Regulating Antibacterial Tonic

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Kombinimi i duhur për trajtimin e lëkurës së yndyrshme me akne.

Pastroni plotësisht lëkurën tuaj me xhelin Normacne dhe pastaj aplikoni tonikun e po të njëjtës linjë.

 • Dermedic Normacne Preventi Antibacterial Cleansing Facial Gel

  Xhel larës, i përshtatshëm për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me tendencë akneike.
  200 ml

  Stock: Ka stok

 • Dermedic Normacne Preventi Regulating Antibacterial Tonic

  Tonik pastrues me veti hidratuese dhe qetësuese, specifik për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione.
  200 ml

  Stock: Ka stok