info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curasept Gold Luxury Whitening Toothpaste

Çmimi:2,000.00 L 1,500.00 L -25%

Pastë që ndihmon në zbardhimin e dhëmbëve
Paketim x 1 pastë dhëmbësh 75 ml + 1 furçë dhëmbësh

Stock: Ka stok

SKU: CURAS038
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

,

Masa

1 pastë 75 ml + 1 furçë

Suitable For

Curasept ka krijuar linjën e pastave të dhëmbëve Luxury e cila ka për qëllim jo vetëm t’u ofrojë bardhësi dhëmbëve por, të rimineralizojë smaltin me qëllim që të parandalojë “plakjen” natyrale të tij.

Përmban:
– karbon bioaktiv, i cili ka veti të absorbojë pigmentet e ndryshme që shkaktojnë zverdhje të dhëmbëve;
– peroksidon, një substancë e cila ka veti të çlirojë gradualisht oksigjenin dhe të depërtojë smaltin duke vepruar për kohë të gjatë në çngjyrosjen e dhëmbëve;
– hydroksiapatite, me veprim remineralizues. Forcojnë smaltin;
– peroksid karbamidi përshpejton zbardhjen e dhëmbëve.

Ka shije mente.
Paketimi përmban dhe 1 furçë me fije të buta, të veshura me karbon aktiv.
Përdorimi njëkohësisht furçë-pastë shton efektin zbardhues.

Rekomandohet të përdoret çdo ditë , 2 herë në ditë, me cikle 20 ditore që mund të përsëriten çdo muaj.