info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curaprox Smart Toothbrush CS7600

Çmimi:710.00 L 568.00 L -20%

Furçë dhëmbësh për fëmijë mbi 5 vjeç dhe të rritur

Stock: Ka stok

SKU: CURA036
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

1 furçë

Suitable For

Furçë me përmasa të vogla, e dizenjuar për higjienën orale të fëmijëve mbi 5 vjeç dhe të rriturve.

Përbëhet nga 7600 fije me diametër 0.08 mm dhe funde të rrumbullakëta.
Materiali i përdorur për krijimin e fijeve është Curen-i, që në dallim nga najloni absorbon 6 herë më pak ujë, duke ruajtur formën e fijeve për një kohë më të gjatë.

Tepër e butë dhe delikate me mishrat e dhëmbëve.
E pranishme në disa ngjyra.

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë, për larjen e dhëmbëve.