info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curaprox Single Toothbrush CS1006

Çmimi:760.00 L 608.00 L -20%

Furçë dhëmbësh “teke” për pastrimin e plotë të dhëmbëve tuaj
Paketim x 1 furçë

Stock: Ka stok

SKU: CURA006
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

1 furçë

Suitable For

Furçë dhëmbësh, që mundëson larjen një nga një të dhëmbëve dhe pastrimin e plotë të hapësirës mes tyre.
Fijet janë të grupuara në një tufë te vetme dhe të projektuara në mënyrë të tillë, që të pastrojnë hapësirën mes dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve.
Materiali i përdorur për krijimin e fijeve është Curen-i, që në dallim nga najlonin absorbon 6 herë më pak ujë duke ruajtur formën e fijeve për një kohë më të gjatë.

Rekomandohet të përdoret dhe nga personat që kanë aparatura dentale, ura dhe implante.

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë, për larjen e dhëmbëve.