info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Chicco Well-Being Plastic Bottle Silicone 0 M+

Çmimi:800.00 L

Shishe plastike me sistem anti-kolik për konsumimin e lëngjeve.
150 ml

  • blu
  • rozë
Spastroje
blu
blu
rozë
rozë

SKU: CHI521V
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Material

Mosha

Suitable For

Nuanca

blu, rozë

Shishet e ushqimit të modelit Well-Being janë zgjedhja ideale për një ushqyerje të qetë të fëmijës tuaj.
Ato janë të pajisura me valvulën anti-kolike, e cila redukton thithjen e ajrit gjatë ushqyerjes, duke reduktuar dhimbjet e barkut tek foshnjat.
Përbërë prej materiali të butë silikon, plotësisht transparent dhe higjienik.
Forma ergonomike është mjaft praktike për nënën.
I pajisur me një kapak me mbyllje hermetike, i cili nuk lejon derdhjen e lëngjeve.
Mund të sterilizohet dhe pastrohet me lehtësi.
Pa BPA.
E përshtatshmë për fëmijë 0 muaj +.