info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Caudalie Vinergetic C+ Masque Instant Detox

Çmimi:3,540.00 L 3,186.00 L -10%

Maskë pastruese dhe detoksifikuese me vitaminë C.

  • 35 ml
  • 75 ml
Spastroje

SKU: CAUD092V
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

35 ml, 75 ml

Skin Type

, , ,

Specific For

Suitable For

, ,

Maska Vinergetic C+ Instant Detox pastron lëkurën nga të gjitha papastërtitë , eliminon dukshëm sebumin e tepërt dhe zvogëlon dukshëm poret.
Lëkura është e freskët, e pastër dhe me shkëlqim.

Formula:
Argjila rozë: E përbërë nga kaolinë dhe bentonit, argjila rozë përthith sebumin në lëkurë dhe i jep asaj pamje matifikuese.
Kafeinë: E nxjerrë nga një përzierje e llojeve Arabica dhe Robusta, ajo ka veti antioksiduese, anti-skuqje dhe aktivizon mikroqarkullimin për një efekt detoksifikues.
Marku i rrushit: Marku i rrushit është një koprodukt  që merret pas shtypjes së rrushit.

  • Pa PEG, pa silikone
  • Pa aroma
  • Vegane
  • Rezultate të dukshme
  • 100%* efekt detoks

Aplikoni një shtresë të hollë të Maskës Detox Instant në lëkurë të pastër dy herë në javë. Lëreni për 5 deri në 10 minuta më pas shpëlajeni.

Këshilla nga Vinoterapistët :
Prisni 5 minuta dhe shikoni veten në pasqyrë: mund të shihni që poret tuaja shfaqen nën shtresën e argjilës ndërsa ajo thahet.

aqua/water/eau, kaolin, bentonite, glycerin, acacia senegal gum, xanthan gum, benzyl alcohol, alcohol, sodium dehydroacetate, ci 77491 (iron oxides), citrus aurantium bergamia (bergamot) fruit oil, vitis vinifera (grape) fruit extract, limonene, lavandula angustifolia (lavender) oil, linalool, sodium citrate, citric acid, dehydroacetic acid, coffea arabica (coffee) seed extract, coffea robusta seed extract, carbomer, cupressus sempervirens oil, salvia sclarea (clary) oil, ci 77499 (iron oxides), commiphora myrrha oil, santalum album (sandalwood) oil, anthemis nobilis flower oil, papain, petroselinum crispum (parsley) seed oil, 1,2-hexanediol, caprylyl glycol, sodium benzoate, lactic acid, algin, potassium sorbate.(152/068)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.