info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Ofertë!

Caudalie Lait Démaquillant Douceur

Çmimi:3,280.00 L 2,296.00 L -30%

Qumësht pastrues për çdo lloj lëkure
400 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

400 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Qumështi pastrues largon butësisht tualetin dhe çdo grimcë papastërtie në fytyrë dhe sy.
I pasuruar me vajin ushqyes të bajameve të ëmbla dhe polifenolet antioksidante, qumështi zbut dhe mbron lëkurën nga tharja.
I përbërë me më shumë se 97% përbërës me origjinë natyrale, tekstura e tij delikate lehtëson procesin e pastrimit.
Aromë natyrale të bajames së ëmbël.

Vaj jojoba- Qetësues, zbutës, parandalon dehidratimin pa lënë ndjesi të yndyrshme.
Vaji i bajames së ëmbël- I pasur me Omega 6 dhe 9 dhe vitamina A, B, D dhe E. I jep shkëlqim lëkurës pa jetë.
Gjalpi shea -Hidratues dhe zbutës.

Formulë pa sapun.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Përdorni 3 sprucime nga qumështi pastrues dhe aplikojeni në duar duke e masazhuar me lëvizje rrethore në të gjithë fytyrën dhe qafën, ose me ndihmën e një diskete pambuku.
Largoni tepricën e mbetur dhe shpëlajeni duke përdorur një pambuk të njomur me tonikun hidratues.

Këshilla e vinoterapistët:
Miksoni shkumën pastruese me qumështin për një efekt të dyfishtë pastrimi.

AQUA/WATER/EAU, ISOPROPYL ISOSTEARATE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, CARBOMER, DECYL GLUCOSIDE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, MALTODEXTRIN, XANTHAN GUM, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, AVENA SATIVA (OAT) KERNEL EXTRACT, CENTAUREA CYANUS FLOWER EXTRACT, PARFUM (FRAGRANCE).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.