info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Ofertë!

Caudalie Duo Rose de Vigne Lèvres & Mains

Çmimi:1,350.00 L 945.00 L -30%

Përkujdesje hidratuese për buzët dhe duart. Set promocional.
4.5 g, 30 ml

Stock: S’ka stok

SKU: CAUD084
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

4.5 g, 30 ml

Specific For

,

Suitable For

Set hidratues dhe ushqyes për buzët dhe duart.

Seti përmban:
Caudalie Lip conditioner 4.5 g
Caudalie Rose de Vigne Hand and Nail Cream 30 ml

Caudalie Lip conditioner:
I pasur me vaj ushqyes të farave të rrushit dhe polifenole antioksiduese, ky hidratues buzësh mbron dhe qetëson veçanërisht buzët e thata.
Tekstura e lehtë e cila nuk lë ndjesi të yndyrshme, duke i lënë buzët tuaja të hidratuara.
Aromë e ëmbël portokalli e kombinuar vanilje.

Caudalie Rose de Vigne Hand and Nail Cream:
Kremi i duarve dhe thonjve ushqen, mbron dhe riparon duart, falë aromës delikate të myshkut të bardhë, nerolit dhe xhenxhefilit.
Tekstura e lehtë dhe kremoze përthithet menjëherë, pa lënë ndjesi të yndyrshme.
E pasuruar me vajin e farave të rrushit, kjo formulë ushqyese ndihmon edhe në forcimin e thonjve.

Gjalpi shea : 100% natyral, organik i cili ushqen, rigjeneron dhe riparon lëkurën e thatë.
Vinolevure: Ekstrakt nga majaja e verës. Hidraton në thellësi.
Vaji i farave të rrushit: 100% natyral, organik dhe i presuar në të ftohtë, me veti ushqyese dhe antioksidante.

98% përbërës me origjinë natyrale.

Aplikoni kremin e duarve dhe të buzëve disa herë në ditë sipas nevojës.

Caudalie Lip conditioner Ingredients:
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, CERA ALBA/BEESWAX/CIRE D’ABEILLE, C10-18 TRIGLYCERIDES, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, COPERNICIA CERIFERA CERA / COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX / CIRE DE CARNAUBA, HYDROGENATED CASTOR OIL, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, LIMONENE, LINALOOL, LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER/LEAF EXTRACT, GERANIOL, PARFUM.

Caudalie Rose de Vigne Hand and Nail Cream Ingredients:
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN*, CETEARYL ALCOHOL*, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL*, GLYCERYL STEARATE*, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT*, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL*, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL*, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM CETEARYL SULFATE*, TOCOPHERYL ACETATE*, CAPRYLYL GLYCOL*, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, POTASSIUM SORBATE, PHYTOSTEROLS*, SODIUM HYDROXIDE, CARBOMER, SODIUM CARBOXYMETHYL BETAGLUCAN, SORBITAN OLEATE*, TOCOPHEROL*, ASCORBYL PALMITATE, LIMONENE, LINALOOL (

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.