[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Canova Depi 50+ Brightening Cream

Çmimi:5,195.00 L

Krem dite me mbrojtje shumë të lartë nga dielli që parandalon hiperpigmentimin dhe redukton njollat ​​e errëta ekzistuese.
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

, ,

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Krem dite me mbrojtje shumë të lartë nga dielli që parandalon hiperpigmentimin dhe redukton njollat ​​e errëta ekzistuese.
Ideal për përdorim në fytyrë, duar dhe dekolte.

Përmban 0,5% hexylresorcinol, i cili zbeh njollat e errëta si dhe acid salicilik dhe niacinamide të mikro-kapsuluar për të rritur efektivitetin e produktit.
Hidraton, zbut dhe mbron lëkurën.
I përshtatshëm edhe si kujdes pas trajtimit në dermatologji (lazer, peeling) për të ruajtur rezultatet.

Përdorimi

Aplikojeni kremin në mëngjes në fytyrë të pastër.
Riaplikojeni në rast nevoje.

Përbërësit

AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, OCTOCRYLENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, CETYL ALCOHOL, TITANIUM DIOXIDE (NANo) (TITANIUM DIOXIDE), ETHYLHEXYL TRIAZONE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, ETHYLHEXYL PALMITATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, SALICYLIC ACID, DIMETHICONE, TREHALOSE, NIACINAMIDE, HEXYLRESORCINOL, CAPRYLYL GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, DEXTRIN, POLYDEXTROSE, XANTHAN GUM, AMYLOPECTIN, BISABOLOL, TOCOPHEROL, ALLANTOIN, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) SEED OIL, FOLIC ACID, TROPOLONE, SODIUM HYDROXIDE.