info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Bioderma Sensibio Eye Gel Contour des Yeux Apaisant Hydratant

Çmimi:3,000.00 L 1,950.00 L -35%

Hidratues për zonën delikate rreth syve. Për sy të ndjeshëm.
15ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

,

Masa

15ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Xhel-krem i përditshëm trajtues, që zvogëlon enjtjen e rrathëve të syve dhe pakëson rrudhat. Hidraton, zbut dhe dekongjestionon.

Patenta TOLERIDINE, e përforcuar nga kompleksi natyral i patentuar DAF™ frenon prodhimin e molekulave pro-inflamatore dhe ul mbindjeshmërinë e lëkurës.
Kafeina, përbërësi dekongjestionues, zvogëlon enjtjen e zonës rreth syve dhe trajton rrathët e errët.
Acidi hialuronik redukton vijat e holla të rrudhave.

Teksturë e lehtë, pa parfum, me tolerancë të lartë.
I përshtatshëm edhe për përdoruesit e lenteve.

Aplikojeni në zonën rreth syve 1-2 herë në ditë, pas pastrimit të fytyrës. Masazhojeni lehtë deri në përthithje të plotë.

WATER (AQUA)
GLYCERIN
DIMETHICONE
POLYEHTYLENE
TRIDECYL TRIMELLITATE
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE
ISOSTEARYL ALCOHOL
BUTYLENE GLYCOL COCOATE
FRUCTOOLIGOSACCHARIDES
MANNITOL
XYLITOL
CAFFEINE
SODIUM HYALURONATE
GLYCYRRHETINIC ACID
RHAMNOSE
LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT
ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER
PENTYLENE GLYCOL
CAPRYLYL GLYCOL
1,2- HEXANEDIOL
DISODIUM EDTA
SODIUM HYDROXIDE
ETHYLCELLULOSE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.