info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Bio Balance Algae Vitalizer Super Ampoule

Çmimi:2,340.00 L

Super ampula me alga të cilat hidratojnë thellësisht lëkurën.
10 ampula x 2 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB021

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

10 ampula x 2 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Super ampula me alga të cilat hidratojnë thellësisht lëkurën.

Hidratimi është thelbësor për të ruajtur shkëlqimin dhe elasticitetin e lëkurës. Ekspozimi i përditshëm ndaj faktorëve të jashtëm mund të dëmtojë barrierën e lëkurës dhe ta bëjë atë të thatë.

– Të pasura me oligoelemente dhe polisakaride, algat hidratojnë ndjeshëm lëkurën dhe ndihmojnë lëkurën të luftojë kundër dehidrimit.
– Forcojnë dhe rigjallërojnë lëkurën.
– Minimizojnë rrudhat dhe vijat e holla në fytyrë.

Pa parfum.
Pa alkool.
Pa vajra mineral.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Përdorni 1/3 e ampulës duke e masazhuar butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte.
Vendosni kapakun përsëri në majën e aplikuesit për të ruajtur formulën deri në aplikimin e rradhës.
Pas hapjes, përdoreni pjesën e mbetur të ampulës brenda 48 orëve.