info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

 • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

 • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Bierhefe Vitamins and Minerals

Çmimi:1,030.00 L

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale

30 tableta

Stock: Ka stok

SKU: 1299
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

30 tableta

Suitable For

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për të rritur.

Përdoret:

 • për rritjen dhe zhvillimin e fëmijëve.
 • nga njerëzit e moshuar.
 • nga njerëzit që merren me aktivitet sportiv.
 • nga njerëzit me dietë të varfër ushqimore.
 • nga personat që konsumojnë alkool dhe duhan.
 • gjatë shtatzënisë.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose jeni duke marrë ndonjë medikament specifik, këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

 

Rekomandohen dozat e mëposhtme:

 • Fëmijët: 1 tabletë në ditë.
 • Të rritur: 1 tabletë deri në 3 herë në ditë.

Mos tejkaloni dozat ditore të lejuara.