info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

AVENE Summer Set Intense Protect SPF 50

Çmimi:3,000.00 L

Set promocional për mbrojtjen nga dielli.

 

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

,

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

,

Spf

Suitable For

, ,

Avène Intense Protect SPF 50+

Avene Eau Thermale Spray

Masa

150 ml, 300 ml, 50 ml

Brand

Formulimi

Skin Type

Specific For

,

Action

,

Suitable For

, , , ,

Set promocional për mbrojtjen nga dielli për trup dhe fytyrë.

Seti përmban :

  • 1 Avene Intense Protect 150 ml
  • 1 ujë termal Avene 50 ml dhuratë
  • 1 qumësht pas diellit Avene 50 ml dhuratë
  • 1 hidratues Avene Hydrance Legere 15 ml dhuratë
  • 1 çantë Avene dhuratë