info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Avène A-Oxitive Soin Contour des Yeux Lissant

Çmimi:4,500.00 L 3,600.00 L -20%

Përkujdesje antioksiduese dhe rifreskuese për zonën e konturit të syrit
15 ml

Stock: S’ka stok

SKU: AV165

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulimi

Masa

15 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Trajtim për zonën rreth syve.

Efekt Detoksifikues. Kompleksi Rigjenerues [Retinaldehid dhe ProVitaminë E] rrit aktivitetin qelizor, unifikon teksturën e lëkurës dhe ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga radikalet e lirë.

Efekt rifreskues. Pasuruar me agjentë të cilët forcojnë barrierën natyrale të lëkurës, për të mbajtur zonën e konturit të syve të rifreskuar dhe të clodhur.

Efekt qetësues. Pasuruar me ujin termal Avène, i cili qetëson zonën delikatë të konturit të syrit. I përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme.

Aplikojeni në zonën e konturit të syrit, duke e masazhuar lehtësisht deri në përthithje të plotë.

AQUA, MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), BUTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 40, SQUALANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SORBITAN PALMITATE, 1,2-HEXANEDIOL, BHT, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, DISODIUM EDTA, OLEOYL DIPEPTIDE-15, OLEOYL TETRAPEPTIDE-31, RED 33 (CI 17200), RETINAL, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.