info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Alta Natura Tiodol Complex

Çmimi:2,500.00 L 2,250.00 L -10%

Suplement ushqimor për kocka të forta dhe artikulacione të shëndetshme
Paketim x 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

30 tableta

Suitable For

Tiodol Complex është një suplement ushqimor që kombinon glukozaminën me kondroitinën dhe MSM-në.
Ekstraktet e thatë të standartizuara të Boswellias, të pranishme në formulim, pakësojnë tensionin e artikulacioneve dhe favorizojnë funksionin e tyre.
Zinku dhe seleni mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ, kurse vitamina D3 është e nevojshme për kocka të shëndetshme.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.

Rekomandohet të konsumohen 2 tableta në ditë, larg ushqimit.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Metil sulfonilmetano polvere, Glucosamina solfato polvere, Condroitin solfato polvere, Bosëellia (Bosëelia serrata resina) e.s. tit. 10% AKBA, Zinco gluconato, Selenio L-metionina, Colecalciferolo. Coadiuvanti tecnologici: Cellulosa microcristallina, Magnesio stearato, Silice biossido.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.