info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Alta Natura Deter Day Women pH 4.5 Detergente Intimo

Çmimi:1,550.00 L 1,395.00 L -10%

Detergjent intim delikat me lëkurën, për përditshmërinë e të gjitha femrave
200 ml

Stock: S’ka stok

SKU: ALTAN006
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

Deter Day është një detergjent intim, i përshtatshëm përtë gjitha femrat që duan të përkujdesen për higjienën e zonës intime.
Përmban kompleksin ekskluziv Microbionina (kombinim i disa substancave natyrale me veti tensioaktive).
Formulim në formën e një shkume të butë, delikate me lëkurën, me veti hidratuese.

Nuk duhet të aplikohet në plagë ose në mukozë.
Shmangni kontaktin me zonën e syve.
Të mbahet larg burimeve të nxehtësisë dhe larg zonave shumë të ftohta.

Rekomandohet për përdorim të përditshëm.
Hidhni një sasi të konsiderueshme të shkumës në dorë (1-2 sprucime) dhe aplikojeni në zonën intime.
Shpëlahet me ujë të bollshëm.

Aqua, Lactic Acid, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Sodium Cocoyl Glutamate, Lauryl Glucoside, Hydrolyzed Yeast Protein, Potassium Lactate, Sodium Citrate, Phenethyl Alcohol, Butylene Glycol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Oleate, Propylene Glycol, Coco-Glucoside, Pentylene Glycol, Isopropyl Alcohol, Sorbic Acid, Hexamidine Diisethionate, Peumus Boldus Leaf Extract, Citric Acid, Xanthan Gum, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.