info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Youth Lab Fresh Cleansing Water

Çmimi:1,320.00 L 1,056.00 L -20%

Solucion micelar për pastrimin e plotë të fytyrës tuaj
200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Solucion micelar që pastron plotësisht fytyrën dhe zonën rreth syve. I përshtatshëm dhe për personat me lëkurë shumë të ndjeshme.
Solucioni pastron plotësisht lëkurën, largon make-up-in dhe papastërtitë e tjera, freskon lëkurën, largon sasinë e tepërt të yndyrës dhe ruan gjendjen e hidratimit.

Formuluar me një sërë përbërësve, ku më të rëndësishmit janë;
-acidi hialuronik, i cili ka veti të hidratojë lëkurën dhe ti rikthejë elasticitetin;
-ekstraktet e bimës White Peony, që kanë efekt qetësues dhe pakësojnë ndjeshmërinë e lëkurës;
-ekstraktet e bimës calendula me efekt anti inflamator.

Karakteristikat:
-tekstura: ujore;
-qëllimi: pastrimi i lëkurës, heqja e makijazhit, qetësimi i irritimeve të lëkurës;
-mosha: 10 vjeç+;
-koha e aplikimit: mëngjes dhe darkë;
-lloji i lëkurës: çdo lloj lëkure;
-formulimi: pa parabene, pa sulfate;
-benefitet: heq papastërtitë e lëkurës pa dëmtuar balancën natyrale të saj, shton hidratimin dhe shkëlqimin e lëkurës, përgatit lëkurën për vendosjen e produkteve të tjera kozmetike, nuk shkakton irritim.

I testuar dermatologjikisht.
I përshtatshëm për veganë.
Nuk testohet në kafshë.

Përdorimi

Aplikohet një shtresë e bollshme e solucionit micelar në zonën e fytyrës dhe të syve, nëpërmjet një pambuku.
Nuk shpëlahet.
Largon dhe make-up-in rezistent ndaj ujit.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping