info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Wellcare Vitamin D3 Spray

Çmimi:1,692.00 L

Spraj oral me vitaminë D3
Flakon x 5 ml

SKU: 4498223
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

5 ml

Suitable For

Përshkrimi

Vitamina D është një vitaminë e tretshme në yndyrna.
Vitamina D mund të merret si suplement ushqimor shtesë kur sasia e saj në organizëm nuk sigurohet nga dieta ushqimore ose ekspozimi në diell.

Vitamina D kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.
Ajo është e nevojshme për ruajtjen e strukturës së kockës.
Vitamina D është e nevojshme për rritjen normale dhe zhvillimin e kockave tek fëmijët.

Pa gluten.
Pa sheqer dhe ëmbëlsues.
Pa ngjyrues.
Pa konservues.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Tundeni flakonin përpara çdo përdorimi.
Rekomandohet aplikimi i një spraji në gojë, në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Active Ingredient(s)Daily dose (1 SPRAY) Vitamin D₃ 1000 IU

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping