info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Nutrilogie 1

Çmimi:3,580.00 L 3,043.00 L -15%

Krem ushqyes për lëkurë të thatë
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Formulim kremoz, jo i
yndyrshëm lehtësisht i absorbueshëm nga
lëkura, i përshtatshëm për lëkurë të thatë.
Ofron një ushqyerje të thellë të lëkurës që zgjat 24 orë.
Përbërësi kryesor është një sfingolipid, i cili ka aftësi të rigjenerojë shtesën hidrolipidike të lëkurës, duke penguar humbjen e ujit.
I pranishëm në këtë formulim është dhe uji termal Vichy i cili zbut dhe qetëson lëkurën.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet kremi në mëngjes dhe në darkë në fytyrë dhe në qafë.
Mund të vendoset i vetëm ose poshtë make-up-it.

Përbërësit

Aqua, Prunus Armeniaca
Kernel Oil, Isocetyl
Stearate, Glycerin,
Hydrogenated
Polyisobutene,
Cyclopentasiloxane,
Sucrose Tristearate,
Polysorbate 61, Stearyl
Alcohol, Stearic Acid,
Macadamia Ternifolia
Seed Oil, Carbomer,
Glycine Soja Oil,
Triethanolamine,
Methylparaben,
Coriandrum Sativum Oil,
Arginine PCA, Cholesterol,
2-Oleamido-1,
3-Octadecanediol, Palmitic
Acid, Simmondsia Chinensis
Oil, Phenoxyethanol,
Tocopherol, Disodium EDTA,
Caprylyl Glycol, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Passiflora Edulis Oil, Ethylparaben, Parfum, Code F.I.L.: B51381/2.