info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Normaderm Night Detox

Çmimi:2,650.00 L 2,252.50 L -15%

Krem nate specifik për lëkurë të yndyrshme me tendëncë akneike
40ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, , ,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Normaderm Detox, është një formulim, i cili ka për qëllimtë reduktojë sasinë e yndyrës në lëkurë gjatë kohës që ju flini.
Në mëngjes, lëkura do të jetë më e pastër, më e butë dhe me më pak yndyrë.
Poret zvogëlohen, imperfeksionet pakësohen dhe lëkura rifiton shkëlqimin e humbur.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet çdo darkë në lëkurë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

Aqua,Glycerin,Alcohol Denat.Hydroxyethylpiperazine. Ethane Sulfonic Acid
Isononyl Isononanoate
Isopropyl Lauroy Sarcosinate,Pentaerythrityl Tetra Ethyl Hexanoate
PEG-20 Stearate
Dimethicone,Cetyl Alcohol, Silica,Zea Mays Starch,CI 19140
CI 42090,Glyceryl Stearate
Triethanolamine
Salicylic Acid,Sodium Polyacrylate
Perlite,Poloxamer 338
Tocopheryl Acetate
Ammonium Polyacrylatedimethyltauramide, Capryloyl Salicylic Acid,Tetrasodium EDTA
Eperua Falcata Bark Extract
Xanthan Gum
Dextrin
Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxycinnamate
Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer

Acrylates Copolymer

Parfum