info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Vichy Normaderm Correcting Anti Blemish Day Care 24H Hydration

Çmimi:2,800.00 L

Trajtim hidratues dhe korrigjues i imperfeksioneve të lëkurës
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim, i krijuar për të luftuar imperfeksionet e lëkurës dhe për t’i ofruar asaj hidratim që zgjat 24 orë.
I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme dhe akneike.
Përmban Airlicium, i cili ka aftësi të absorbojë yndyrën.
I kombinuar me përbërës me veti matifikuese, e bën lëkurën më të butë dhe zvogëlon poret.
Me acid salicilik në përmbajtje, i cili pakëson yndyrën dhe i jep lëkurës më shumë shkëlqim.
Vepron dhe kundër imperfeksioneve që janë me natyrë hormonale.
Mund të përdoret si bazë për make-up-in.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë dhe qafë.

Përbërësit

Aqua (Water),Dimethicone
,Glycerin,Hydrogenated
Polyisobutene,Alcohol Denat.,Butylene Glycol,Glyceryl Stearate,Salicylic Acid,Ammonium Polyacryloyldimethyltauramide/Ammonium Polyacryloldimethyl Taurate,Isopropyl Lauroyl Sarcosinate,Octyldodecanol,PEG-100 Stearate,CI 42090/Blue 1,Stearyl Alcohol,Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer,Silica Silylate,Sodium Hydroxide,Silica,Sodium Polyacrylate,Perlite,Phenethyl Resorcinol,Poloxamer 338,Disodium EDTA,Capryloyl Salicylic Acid,Capryloyl Glycine,Xanthan Gum,Acrylonitrile/Methyl Metacrylate/Vinylidene Chloride Copolymer,Parfum (Fragrance

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping