info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Normaderm Anti – Imperfections Anti-Wrinkle Resurfacing Care

Çmimi:3,010.00 L 2,558.50 L -15%

Krem kundër rrudhave dhe shenjave në lëkurë
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, , ,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për femra dhe meshkuj të të gjitha moshave, që
kombinon për herë të parë acidin glikolik dhe lipo hidroksi acidet me vitaminën C.
Kjo bën, që ky krem të ketë veti kundër rrudhave dhe shenjave të pranishme në lëkurë si pore të zmadhuara apo shenja pas largimit të akneve.
I ofron lëkurës një hidratim që zgjat 24 orë.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene, jo komedogjenik dhe jo vajor.
Testuar dermatologjikisht dhe hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose darkë në lëkurë të thatë, të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

Aqua, Alcohol Denat.,
Glycerin, Dimethicone,
Pentaerythrityl
Tetraethylhexanoate,
PEG-20 Stearate, Cetyl Alcohol, Nylon-12, Paraffin, Silica, Kaolin, CI 19140, CI 42090, Glyceryl Stearate, Zinc Gluconat E, Glcolic Acid, Triethanolamine, Dimethiconol, Tocopheryl Acetate, Ammonium Polyacryldimethyltauramide, Chlorphenesin, Ascorbyl Glucoside, Capryloyl Salicylic Acid, Tetrasodium Edta, Butylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum.