info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Normaderm Anti-Imperfection Stick

Çmimi:1,690.00 L 1,436.50 L -15%

Sick për mbulimin dhe tharjen e parregullsive në lëkurë
0.25g

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Stick i përshtatshëm për t’u aplikuar vetëm në zonat e lëkurës, ku janë të pranishme akne dhe shenja.
Prania e LHA dhe acidit salicilik e bëjnë trajtues të akneve, pikave të zeza dhe shenjave të akneve.
Lehtësisht i transportueshëm.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht dhe hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në akne, shenja ose në zona të kuqe të lëkurës që duhen mbuluar.
Mund të riaplikohet disa herë gjatë ditës.