info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Vichy Mineral Pore Purifying Clay Mask

Çmimi:470.00 L

Maskë me minerale dhe argjilë për pastrimin e lëkurës
2 x 6 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Përshkrimi

Maskë që kombinon kaolinën, bentonitin dhe ujin termal Vichy, për të pakësuar sasinë e yndyrës dhe për të pastruar poret.
Në sajë të pranisë së acidit hialuronik zbut dhe ushqen lëkurën.
E përshtatshme për
çdo lloj lëkure.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë dhe lihet për rreth 5 minuta.
Më pas shpëlahet me ujë të ngrohtë të bollshëm.
Nuk rekomandohet që maska të thahet në lëkurë, sepse nëse kjo ndodh do të thotë që është tharë dhe lëkura poshtë saj.

Përbërësit

AQUA •KAOLIN • ARGILLA
• PROPANEDIOL •GLYCERIN
• CAPRYL I C / C APRI
CTRIGLYCERIDE • CI 77891 • CETEARYLALCOHOL • ZEA MAYS STARCH •C I 77499 • C I 77492 • C I 77491 •ALLANTOIN • CETEARETH-20 • ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER •LECITHIN • PHENOXYETHANOL •TOCOPHEROL • CAPRYLYL GLYCOL •XANTHAN GUM • PARFUM.CODE F.I.L. : C182660/1

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping