info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Lipo – Metric Retractant

Çmimi:3,550.00 L 3,017.50 L -15%

Krem kundër
celulitit
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Pas shumë kërkimeve në laoratorët Vichy, për trajtimin e celulitit u krijua Lipo-Metric.
Për të arritur efektin e dëshiruar u kombinua
Adrenalyse S, e cila parandalon shndërrimin e preadipociteve në adipocite me Aminokinën G, që vepron te fibrat e kolagjenit duke rritur elasticitetin dhe tonicitetin e lëkurës.
Pas përdorimit për rreth një muaj, në 9 nga 10 femra që aplikuan kremin në lëkurë, u vu re pakësim i shtresës së celulitit me 1cm.
është lehtësisht i absorbueshëm dhe nuk ngjit në lëkurë.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet çdo ditë në
lëkurë.
Rezultatet e para shihen pas 4 javësh trajtim.

Përbërësit

Përbërësit kryesorë
aktivë:
Adrenalyse S, aminokine G,
Vichy thermal ëater