info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Idealia Smoothness and Glow Energizing Cream Dry Skin

Çmimi:4,500.00 L 3,825.00 L -15%

Krem antii-age ushqyes dhe zbutës për lëkurë të thatë
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

I pasur me Kambucha dhe ekstrakte të boronicës, ky formulim depërton lehtësisht në brendësi të lëkurës dhe përmirëson pamjen e saj.
Rrudhat zbehen, lëkura bëhet më elastike dhe rifiton shkëlqimin e humbur.
Prania e ujit termal Vichy, të pasur me 15 minerale, e mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm mjedisorë dëmtues.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurë të pastruar paraprakisht.
Masazhohet deri në absorbim të plotë të kremit.

Përbërësit

Aqua / Water, Glycerin,
Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Ferment, Myreth-3 Myristate. Isopropyl Palmitate, Pentylene Glycol, Propylene Glycol, Synthetic Wax, Tin Oxide, Peg-100 Stearate, Cl 17200/Red 33, Cl 15985/Yellow 6, Cl 77891/ Titanium Dioxide, Potassium Sorbate, Carbomer, Sorbitol, Glyceryl Stearate, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Adenosine, Tocopherol, Disodium Edta, Caprylyl Glycol, Capryloyl Salicylic Adic, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Biotin, Parfum/Fragrance.