info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Idealia Radiance Boosting Antioxidant Serum

Çmimi:5,850.00 L 4,972.50 L -15%

Serum antioksidues për çdo lloj lëkure
30ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Faktorët mjedisorë, stresi, lodhja dhe pagjumësia ndikojnë në pamjen e lëkurës.
Serumi Idealia, përmban ekstraktet e likuiricias, që në sajë të vetive antiosiduese mbronjnë lëkurën nga faktorët dëmtues dhe e zbusin atë.
Pas 8 ditë përdorimi, lëkura bëhet më e tendosur, më elastike dhe me më shumë shkëlqim.
Poret zvogëlohen dhe rrudhat bëhen më pak të dukshme.
Më ujë termal Vichy në pëermbajtje.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë dhe qafë.
Më pas mund të vendoset kremi hidratues.

Përbërësit

AQUA • ALCOHOL DENAT.
HYDROXYETHYLPIPERAZINE
ETHANE SULFONIC ACID •
BUTYLENE GLYCOL •
GLYCERIN • DIMETHICONE
• PEG-20 METHYL GLUCOSE
S E S Q U I S T E A R AT E • C I 1 4 7 0 0 • N E O H E S P E R IDI N DIHYDROCHALCONE • SODIUM HYALURONATE • PHENOXYETHANOL • ADENOSINE • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE • DISODIUM EDTA • TOCOPHEROL • CAPRYLYL GLYCOL • CAPRYLOYL SALICYLIC ACID • CITRIC ACID • XANTHAN GUM • T-BUTYL ALCOHOL • OCTYLDODECANOL • PARFUM. Code F.I.L. : C194388/1