info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Idealia Peeling Night

Çmimi:4,000.00 L 3,400.00 L -15%

Trajtim nate peeling dhe anti-age
100ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim eksfoljues, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Kombinimi i acidit glikolik me polifenolet me veti antioksiduese të boronicës dhe ekstraktet e fermentuara të çajit të zi.
Pakëson rrudhat ekzistuese, shton tonusin dhe rigjeneron lëkurën.
Pas një jave përdorim lëkura bëhet më e butë, më e hidratuar dhe ka një ndjesi freskie.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Testuar fermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të pastruar paraprakisht para se të flini.
Nuk duhet të shpëlahet.

Përbërësit

AQUA / WATER ALCOHOL
DENAT. HYDROXYETHYLPIPERAZINE
ETHANE SULFONIC ACID
PROPYLENE GLYCOL GLYCOLIC ACID GLYCERIN SODIUM HYDROXIDE CITRIC ACID BHT BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE PPG-26-BUTETH-26 PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL CI 17200 / RED 33 POTASSIUM SORBATE SORBITOL SACCHAROMYCES/XYLINUM/BLACK TEA FERMENT VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT SODIUM CITRATE PHENOXYETHANOL ASCORBYL GLUCOSIDE HYDROXYETHYLCELLULOSE BIOSACCHARIDE GUM-1 XANTHAN GUM PANTHENOL BIOTIN PARFUM / FRAGRANCE