info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Idealia Night Gel-Balm

Çmimi:4,700.00 L 3,760.00 L -20%

Trajtim nate anti-age për çdo lloj lëkure
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Xhel-krem i krijuar për të rigjeneruar lëkurën gjatë natës.
I nevojshëm veçanërisht për persona, të cilët kanë probleme me gjumin, flenë pak ose flenë në mënyrë të çrregullt.
Vepron në shtresat më të thella të lëkurës, duke nxitur mikroqarkullimin dhe proçesin e deskuamimit.
Përmban acid hialuronik që ndihmon në rigjenerimin e qelizave.
Në sajë të ekstrakteve të likuiricies ka veti antiinflamatore, ndërsa kafeina e pranishme në këtë formulim nxit mikroqarkullimin.
Në mëngjes lëkura duket më me shkëlqim pa shenja lodhjeje.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në darkë në lëkurë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA / WATER • GLYCERIN
• ALCOHOL DENAT. •
PRUNUS ARMENIACA KERNEL
OIL / APRICOT KERNEL OIL
• ISONONYL ISONONANOATE
• POLYSORBATE 20 •
NIACINAMIDE • DIMETHICONE
• PROPANEDIOL • ISOPROPYL
LAUROYL SARCOSINATE •
PEG-20 METHYL GLUCOSE
SESQUISTEARATE •
AMMONIUM
POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE
/ AMMONIUM
POLYACRYLOYLDIMETHYL
TAURATE • BHT • C13-14
ISOPARAFFIN • CI 17200
/ RED 33 • CI 15985 /
YELLOW 6 • TRIETHANOLAMINE
• CAFFEINE • SODIUM
HYALURONATE •
PHENOXYETHANOL •
ADENOSINE • TOCOPHERYL ACETATE • DISODIUM EDTA • DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE • CAPRYLOYL SALICYLIC ACID • CAPRYLYL GLYCOL • LAURETH-7 • HYDROXYPALMITOYL SPHINGANINE • XANTHAN GUM • POLYACRYLAMIDE • ACRYLONITRILE/METHYL METHACRYLATE/VINYLIDENE CHLORIDE COPOLYMER • PARFUM / FRAGRANCE • FIL 688810 10

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping