info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Idealia Eyes

Çmimi:3,990.00 L 3,391.50 L -15%

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve
15ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Formulim 3 në 1 i cili:
-pakeson qeset e formuara në zonën rreth syve;
-zbeh rrathët e zinj;
-pakëson rrudhat dhe tendos lëkurën rreth syve.
Përmban ekstrakt të liquiricias dhe kafeinë, e cila ka veti antioksiduese dhe antiinflamatore.
I pasur me ujin termal Vichy, që qetëson lëkurën dhe e forcon atë.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet kremi në mëngjes dhe në darkë, në zonën rreth syve të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA / WATER •
DIMETHICONE • GLYCERIN
• ISONONYL ISONONANOATE
• ALCOHOL DENAT. •
NIACINAMIDE • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER • CETYL ALCOHOL • PEG-100 STEARATE • GLYCERYL STEARATE • ASCORBYL GLUCOSIDE • CI 77163 / BISMUTH OXYCHLORIDE • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES • STEARIC ACID • MICA • CARBOMER • GLYCYRRHIZA GLABRA EXTRACT / LICORICE ROOT EXTRACT • TRIETHANOLAMINE • DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER • CAFFEINE • SILICA • SODIUM CITRATE • PALMITIC ACID • PHENOXYETHANOL • AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • TOCOPHERYL ACETATE • DISODIUM EDTA • PAEONIA SUFFRUTICOSA EXTRACT / PAEONIA SUFFRUTICOSA ROOT EXTRACT • CITRIC ACID • CAPRYLOYL SALICYLIC ACID • HYDROXYPALMITOYL SPHINGANINE • EPERUA FALCATA BARK EXTRACT • XANTHAN GUM • DEXTRIN • OXOTHIAZOLIDINECARBOXYLIC ACID • ETHYLHEXYL HYDROXYSTEARATE